Skip links

Nabídka

Naše maso a výrobky z něj můžete zakoupit na farmářských trzích, v našich obchodech nebo přímo u nás na farmě Nový Dvůr. Podívejte se na naši nabídku.

Celá krůta

Celá krůta je opařená a vykuchaná. Je vychlazená na požadovanou teplotu a zkontrolovaná veterinářem. Na požádání vám ke krůtě přidáme drůbky. Krůtička má 8–10 kg, krocan 15–18 kg.

Krůtí díly

Nabízíme čerstvé krůtí maso ve formě krůtích dílů. Můžete si vybrat z křídel, stehenních kousků, prsou nebo krůtích drobů. Ať zvolíte jakýkoliv kus, zaručujeme vynikající chuť a čerstvost.

Krůta na gril

Pořádáte oslavu nebo přátelské posezení a nevíte si rady s pohoštěním? Připravíme vám krůtu nebo krocana na rožeň. Maso je napuštěné směsí koření. Už za hodinu a půl můžete okrajovat. Vyzkoušejte a nebudete litovat.

Uzená krůta

Nabízíme vám kvalitní uzené krůty, které jsou pečlivě připravené a plné bohatého aroma. Užijte si tenké plátky uzených krůt na sendvič nebo je přidejte do salátů a pokrmů.

Krůtičky na dokrmení

Krůťata na dokrm se prodávají od stáří 6 týdnů. Krůtičky a krocánky prodáváme odděleně. Prodej probíhá 2× ročně – v květnu a v srpnu pouze přímo na farmě.

Polotovary a výrobky

Nabízíme široký sortiment, jako jsou krůtí salámy, klobásy, plátky pro sendviče či marinády. Vychutnejte si skvělou chuť krůtího masa ve vašich oblíbených pokrmech.

Každý kousek krůty je jiný

Recepty

Z krůtího masa připravujeme lahodné uzeniny a kvalitní polotovary. Vyberte si z naší nabídky níže.

Prohlédnout

Klobásky

Klobásky s krůtím masem jsou pečlivě vyrobeny z vybraných částí krůty. Připravujeme je podle tradičního rodinného receptu s vybranými kořením a bylinkami.

Dušená krůtí šunka

Dušená krůtí šunka je lahodný kulinářský zážitek připravený z nejkvalitnějších kousků krůtího masa. Díky nízkému obsahu tuku je krůtí maso ideální volbou pro dietní stravování.

Zauzená krůtí šunka

Zauzená krůtí šunka je vyrobena z prvotřídních kousků krůtího masa, které prochází tradičním procesem uzení na jemném dřevěném kouři. S nízkým obsahem tuku je tato šunka ideální pro ty, kdo hledají zdravější, ale přesto lahodné varianty.

Točený salám

Točený salám z krůtího masa představuje kombinaci jemnosti krůtího masa a tradičního výrobního umu. Jeho vyvážená chuť a jemná struktura jej činí perfektním doplňkem k svačinám i hlavním chodům.

Krůtí párky

Krůtí párky nabízejí ten pravý gurmánský zážitek z jemného a šťavnatého krůtího masa. Díky své nízkotučné receptuře jsou ideálním řešením pro ty, kdo si chtějí pochutnat bez výčitek.

Krůtí tlačenka

S menším obsahem tuku než klasické varianty, tato tlačenka nabízí plnou chuť s lehčím, zdravějším profilem. Ideální jako chutná příloha k snídani nebo jako delikatesa na studeném talíři.

Krůtí játrová paštika

Krůtí játrová paštika je lahodná pochoutka, která kombinuje bohatou chuť krůtích jater s jemnými kořením a bylinkami. Perfektní k rohlíku, toastu nebo jako základ pro gourmet kanapé.